تور 4 شب پکن + 4 شب شانگهای

8 شب
 • قیمت 15,995,000 تومان
 • کد تور3
 • شرایط لغوندارد
 • نوعتور خارجی
 • قرارداد توریستی
 • مقصد
 • گروه
 • زمان8 شب

توضیحات تور

تور 4 شب پکن + 4 شب شانگهای  (برای دانلود پکیج اینجا کلیک کنید )

 
کودک بدون تخت 2 تا 6 سالکودک با تخت 6 تا 12 سالنفر سوم بزرگسالیک تختهدو تختهدرجهنام هتل
11.995.00015.495.00016.495.00020.995.00015.995.000*5 BBMARCO POLO PARK SIDE
*5 BBCROWN PLAZA FUDAN

درباره مقصد

شانگهای :

شهر شانگهای در حقیقت یک شبه جزیره میان رود یانگ تسه، خلیج هانگزو و جزیره چانگ مینگ و چند جزیره کوچک تر است. ارتفاع متوسط شانگهای از سطح دریا چهار متر است و تنها چند تپه کم ارتفاع در جنوب غربی آن وجود دارد.

 رود هوانگ پو انشعابی از رود یانگ تسه، شانگهای را به دو قسمت تقسیم کرده است و در غرب این رود بافت قدیمی شهر به نام پو کسی و در شرق آن قسمت جدید شهر که پودانگ نامیده می شود قراردارند. رود هوانگ پو حدود ۱۱۴ کیلومتر طول و ۴۰۰ متر پهنا دارد و متوسط عمق آن ۹ متر است این رود از دریاچه تای هو که در ناحیه کینگ پو قرارداد عبور می کند  و به سمت شرق و منطقه مین هانگ جاری می شود. رودخانه ووسانگ که به رودخانه سوژو  نیز معروف است، از مهمترین انشعابات رود هو آنگ پو می باشد که در محل پل وای بای دو به این رود می پیوندد. رودخانه هوانگ پو در نهایت در شمال شانگهای و در دهانه رود پانگ تسه به دریای شرقی چین می ریزد.

 دریاچه دیان شان بزرگترین دریاچه آب شیرین  شانگهای است و حدود ۶۳ کیلومتر مربع وسعت دارد و عمق آن حدودا ۲ متر است .

در تقسیمات کشوری چین شانگهای یکی از چهار منطقه خود گردان این کشور اعلام شده است. شانگهای یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری دنیا می باشد که در بازار ایران معمولاً به صورت تور پکن-شانگهای ارئه می شود.

پکن :

پکن مرکز سیاسی، فرهنگی، آموزشی و تجاری کشور محسوب می شود و به دلیل جاذبه هایی که در آن به چشم می خورد سالانه گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند. شاید تا به حال زیاد نام پکن را شنیده باشید؛ اما آن طور که باید و شاید با آن آشنا نباشید. این بار می خواهیم به سوی پکن برویم؛ شهری پر جنب و جوش و رنگارنگ که مردمانش در تمام طول سال در حال فعالیت و تلاش هستند. در این مطلب و در سفر امروز قصد داریم به طور کامل با این شهر آشنا شویم.

پکن شهر آسمان خراش ها و سازه های مدرن است، اینجا دیگر کسی از ساخت برج های منحصر به فرد و پل های طویل و شیشه ای شگفت زده نمی شود؛ اما نکته جالبی در رابطه با کشور چین وجود دارد، با این که تکنولوژی در این سرزمین با سرعت سرسام آوری رشد می کند هنوز در شهرهای بزرگ آن می توانیم شاهد ساختمان های کهن و دیدنی های بی همتای تاریخی شان باشیم؛ گویا تاریخ و تکنولوژی با هم ادغام شده اند.

خدمات تور

مواردی که شامل تور میشود

  پرسش های متداول

  • آیا تور قابل کنسل کردن هست؟ شرایط آن چیست؟

  توضیحات

  تورهای مرتبط

  2,990,000 تومان
  • ۰ votes, average: ۰.۰۰ out of ۵۰ votes, average: ۰.۰۰ out of ۵۰ votes, average: ۰.۰۰ out of ۵۰ votes, average: ۰.۰۰ out of ۵۰ votes, average: ۰.۰۰ out of ۵
  • (29 بازدید)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *